Valymo paslaugos

PROFESIONALIOS VALYMO PASLAUGOS

KASDIENINIS PATALPŲ VALYMAS;
POREMONTINIS ,VIENKARTINIS PATALPŲ VALYMAS;


UAB "VIDAILA "siūlo Jums priklausančių patalpų valymo paslaugas.

Mūsų įmonė ,per daugelį metų ,sukaupė didžiulę patirtį  valymo paslaugoms atlikti .

Todėl valymo darbus atlieka profesionaliai ir laiku, taikydama pažangiausias valymo technologijas, naudojamas visame pasaulyje. Darbus atlieka kvalifikuotas ir kultūrigas personalas. Nuolatinis darbuotojų apmokymas ir kontrolė leidžia palaikyti aukštą higieninį lygį . Mūsų naudojamos valymo priemonės pagal gamintojo valymo sistemą įvertintos tarptautiniu sertifikatu ISO 9001 . Visos priemonės skirtos profesionaliam patalpų valymui, bendros paskirties valikliai yra unifikuoto kvapo.

 

TEIKIAMŲ PASLAUGŲ KOKYBĖ IR GARANTIJOS

 

UAB "VIDAILA" įsipareigoja sąžiningai ir kruopščiai atlikti Jums priklausančių patalpų priežiūrą. Visi darbuotojai yra išmokomi profesionaliai naudotis valymo priemonėmis, įrankiais ir technika. Dirbame tik su  profesionalams skirta technika. Visi darbuotojai pilnai atsako už darbų ir priešgaisrinę saugą, taip pat yra supažindinami su Jūsų įmonės vidaus taisyklėmis ir privalo jų laikytis. Visi darbuotojai yra materialiai atsakingi.

 

Darbuotojai dėvi darbo rūbus, aprūpinami reikalingomis priemonėmis, kad darbus galėtų atlykti nepriekaištigai.

 

Visos valymo paslaugos atliekamos Jums patogiu laiku.

 

Jei turite savo valytojų etatus, tai, Jums pageidaujant, UAB "VIDAILA" įsipareigoja juos perimti, įdarbinti ir apmokyti, kad galėtų nepriekaištingai ir toliau atlykti valymo darbus.

 

UAB "VIDAILA" dirbantiems darbuotojams yra užtikrinamos visos įstatymų numatytos socialinės garantijos.

 

Sudarius sutartį kasdieniniai patalpų priežiūrai, taikomos nuolaidos visiems periodiniams darbams bei išvalymams po remonto.

 

MŪSŲ PAGRINDINIAI KLIENTAI

 

UAB "VIDAILA" per visus darbo metus įrodė, kad visos teikiamos paslaugos yra atliekamos kokybiškai, profesionaliai, laiku ir gerai vertinamos ilgalaikių klientų.
Pagrindiniai valomi objektai būtų: