Apsauga nuo įsilaužimo,nelaimingų atsitikimų

APSAUGINĖS PLĖVELĖS

 

 

Saugumas - vienas pagrindinių žmogaus porekių.

Visus supa stiklinės konstrukcijos - pertvaros ,durys,dideli langai ,stikliniai stogai , tai patogu ,praktiška, bet nėra garantijios , kad stiklas nesuduš. Stiklas neapsaugo patalpos nuo vagių.

Todėl stiklo atsparumą galima padidinti iki 20 kartų , užklijavus apsauginę plėvelę.

Tad paverskime stiklą saugiu.

Paprastas stiklas , profesionaliai padengtas skaidria ,vaizdo nekeičiančia plėvele , po džiūvimo laiko, tampa saugus : smūgio atveju stiklas skyla , tačiau lieka prikibęs prie plėvelės ir nesužaloja aplinkinių.

 

Nematoma apsauga nuo įsilaužimo

Norint apsaugoti patalpą nuo įsilaužimo ir vagystės , klijuojamos storesnės apsauginės plėvelės . Mėginamas išdaužti stiklas suskyla ,bet išlieka savo vietoje ir sumažina smūgio iš išorės poveikį. 

Apsauginės plėvelės atsparumas tempimui,pjovimui , jos elastingumas - puiki užkarda norintiem greitai prasiskverbti pro stiklą . Laikui bėgant plėvelės ir stiklo ryšys stiprėja.

Palyginti su kitomis langų apsaugos primonėmis , plėvelės ypač efektyvios : jos nepastebimos , tačiau savo stprumu prilygsta metalinėms grotelėms.

Apsauga sprogimo ,gaisro atvejais

Eksperimentai patvirtinta , kad 80 proc. nuostolių po sprogimo atneša lekiančios stiklo šukės. Be to , smūgio banga neša šukes taip greit,kad jos gali už-mušti žmogų.

O storesnės apsauginės plėvelės sulaiko 95 proc. šukių. Jos lieka nepavojingos žmogaus gyvybei ir nepadaro tiek daug nuostolių.

Gaisro metu per 1-2 minutes stiklas suskyla ir subyra. Į patalpą patenka daug deguonies ir gaisras greit išplinta .

Apsauginė plėvelė pailgina stiklo atsparumo ugniai laiką daugiau kaip 15 min. Galima spėti evakuoti žmones ir turtą .

 

Gyvenkime saugiai  - kvalifikuoti meistrai atlieka užsakymus visoje Lietuvoje.

Skambinkime 8 659 16148